Dünyanın en büyük şirketlerine güvenilen iş ortakları olduk ve küresel ağımızdaki 20,000 den fazla insanın yardımıyla büyümeye devam ediyoruz.

ŞEVKETOĞLU, kurucumuz Sn.Ali ŞEVKETOĞLU'nun 1978 yılında başladığı bir serüvenin eseri olarak günümüze ulaşmış bulunmaktadır. Bu Hikaye; kurucumuzun, Bulgaristanın 'Plovdiv' şehrinde, o dönemde dünyadaki en büyük iki forklift firmasından biri olan 'Zavod' balkanlar fabrikasında üretim sorumlusu olarak çalışmaya başlar, 1989 yılında yaşanan göç vesilesiyle ile ülkemize ve günümüze uzanmakta, 2.Nesil ile devam etmektedir.

1998 yılında, küçük sanayi sitesinde Türk sanayisine kapılarını açan firmamız, şeffaf ticaret anlayışı ile, kendi pazarını çok kısa bir süre içerisinde domine etmeye başlamış, 2001 yılında yaklaşık 1000 firmadan oluşan bir müşteri portföyü edinmeyi başarmıştır.​ 

Kuruluşundan itibaren, talaşlı imalat alanında, en yenilikçi marka ve ürünlerin bayiliğini görevini üstlenmiş olan işletmemiz, günümüzde'de Türk sanayisinin nabzını tutarak, aynı verimlilikte, yüksek kalite anlayışı ile çalışan markaları Türk sanayisine ve sanayicisiyle buluşturmaktadır. Distribütörlüklerimizi 'Ürünlerimiz bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

dorme1r-pramet-logo1
pramet-logo-1
microtech1
smoxh
dandrea
ns-tool1
eroglu1
greenlea1f